Київ, вул. Дмитрівська, 9-11
Фільтр
Сортувати:

Накладки TSP

2
Накладки для ракетки TSP Agrit Speed
1412UAH 1696UAH
TSP Agrit Speed
Накладки для ракетки
Накладка TSP Agrit Speed ​​ - це чудова модель накладки, яка виготовлена ​​з чудових матеріалів у..
Накладки для ракетки TSP Rise Speed
1412UAH 1696UAH
TSP Rise Speed
Накладки для ракетки
Накладка TSP Rise Speed ​​ - це відмінна накладка, яка є вдосконаленою версією тенісної накладки T..

Накладки TSP для грачів-початківців і професіоналів

Якщо ви вирішили зібрати ракетку самостійно, слід дуже відповідально підійти до вибору деталей. Купивши якісну основу, необхідно підібрати до неї відповідні накладки, які допоможуть грати максимально ефективно. Чудові накладки TSP добро підходять для гравців високого класу та початківців-тенісистів, адже в їхньому виробництві використані найкращі матеріали.

Популярні моделі

За допомогою накладок на тенісні ракетки TSP ви зможете суттєво покращити свою майстерність та досягти неймовірних спортивних висот. Кожна накладка TSP має свою спеціалізацію та призначена для певної манери гри. Наприклад, агресивна гра поблизу столу можлива з накладкою TSP Agrit, в якій використано технологію „Dynamic Tension“, що створює ефект швидкого клею.

Накладка TSP Barri-Up

Відмінно підходить для блискавичної гри та потужних атакуючих ударів накладка TSP Barri-Up, що забезпечує неймовірне обертання. Висока швидкість та потужність характерна і для моделі TSP Rise Speed. Накладки TSP дуже зручні у використанні та добре приклеюються. Завдяки високій стійкості до зношування, накладки для настільного тенісу TSP зможуть служити вам максимально довго.

Не змогли вибрати?

НАПИШИТЬ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І НАШ КОНСУЛЬТАНТ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ ЯКНАЙШВИДШЕ

Останні новини з тенісу