Київ, вул. Дмитрівська, 9-11
Фільтр
Сортувати:

Накладки Dawei

1
Накладки для ракетки Dawei 388C-1
205UAH 268UAH
Dawei 388C-1
Накладки для ракетки
Накладка Dawei 388C-1 - це еластичні і досить швидкісні шипи. Рекомендуються для блокової та контр..

Накладки Dawei — найкраща якість за вигідною ціною

Висока якість та помірна ціна накладок Dawei забезпечили їм високу популярність серед любителів та досвідчених тенісистів. Ці якісні накладки добре приклеюються і мають тривалий термін служби. Різноманітність запропонованих у нашому магазині моделей дозволяє вибирати накладки на тенісні ракетки Dawei гравцям з різними стилями гри.

Популярні моделі накладок Dawei

Кожна накладка для настільного тенісу Dawei має свою спеціалізацію. Так, модель Dawei 388D-1 забезпечує потужне обертання та дозволяє робити удари, які супернику буде дуже складно прийняти. Накладка Dawei 388C-1 має швидкісні та еластичні шипи, вона відмінно блокує топ-спини та допомагає проводити стрімкі контратаки біля столу.

Модель Dawei Quattro Allround

Неймовірну швидкість здатна забезпечити модель Dawei Quattro Allround, у виробництві якої використано технологію EDCS, що підвищує характеристики швидкості, контролю, обертання. Накладки Давей – ідеальне рішення і для гравців-початківців, і для професіоналів. Ці деталі допоможуть вам повністю реалізувати свій спортивний потенціал, відкривши унікальні здібності, про існування яких ви навіть не підозрювали.

Не змогли вибрати?

НАПИШИТЬ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І НАШ КОНСУЛЬТАНТ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ ЯКНАЙШВИДШЕ

Останні новини з тенісу