Київ, вул. Дмитрівська, 9-11
Фільтр
Сортувати:

Перетяжка ракетки

1
Натяжка тенісних ракеток - перетяжка ракетки
Увага, можлива термінова натяжка протягом 30 хвилин - 300 грн. Роботу виконує професійний серти..

Потрібна перетяжка ракетки?

Теніс є досить популярним заняттям спортом, як серед професіоналів, так і серед любителів фізичних навантажень, адже цей вид спорту впливає на багато груп м'язів. Головним атрибутом подібних навантажень природно є тенісна ракетка, яка і піддається максимальним навантаженням. ударам м'яча з досить великою дією на кожен сантиметр струн, які згодом рвуться або розтягуються.

Перетяжка ракеток для великого спорту та сквошу

Але це не привід змінювати улюблений інструмент, адже в нашому інтернет-магазині існує чудова послуга – перетяжка ракетки. На найсучаснішому пристрої перетяжка ракеток для тенісу не займе багато часу, щоб Ви не втрачали набутих навичок. Варто відзначити високий професіоналізм наших співробітників, які мають великий досвід обслуговування ракеток як для великого тенісу, так і для сквошу.

Якісна перетяжка ракеток для тенісу

Перетяжка тенісних ракеток у нашому сервісному центрі залежить не тільки від особистих умінь співробітника, а й від передового обладнання, яке пройшло сертифікацію для обслуговування ракеток світових зірок великого тенісу. Так за порівняно невелику суму Ви отримаєте першокласний сервіс рівня найкращих спортсменів світу тенісу.

Не змогли вибрати?

НАПИШИТЬ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І НАШ КОНСУЛЬТАНТ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ ЯКНАЙШВИДШЕ

Останні новини з тенісу