Київ, вул. Дмитрівська, 9-11
Фільтр
Сортувати:

Перетяжка бадмінтон

1
Перетяжка бадмінтон ракетки
Роботу виконує професійний сертифікований стрінгер, який пройшов курс навчання...

Граєте у бадмінтон?

Заняття будь-яким видом спорту похвально і дуже корисно, особливо якщо вид спорту, що віддається перевагу, містить достатню кількість фізичних навантажень, здатних зберегти м'язи в тонусі. Бадмінтон став одним із таких видів спорту, де будь-який учасник гри зобов'язаний продемонструвати максимальну реакцію свого тіла, інакше не бачити першого місця.

Якісна перетяжка ракеток — запорука успіху

Крім суто фізичних особливостей тіла на результат гри впливає і якість спортивного спорядження, яке також виявляється важливим при значних спортивних навантаженнях. Найбільше випробувань піддається ракетка, вірніше її струни. За незначної ваги ракетки гравцеві доводиться застосовувати чимало зусиль, щоб перенаправити волан назад. Все це позначається на міцності струн, що неминуче незабаром призводить до розриву останніх.

Де зробити перетяжку бадмінтонних ракеток?

Перетяжка ракеток для бадмінтону є досить складною процедурою, яка може бути виконана протягом 45 хвилин на спеціальному верстаті в нашому магазині. Перетяжка ракеток «бадмінтон» є окремим напрямком нашої діяльності, для чого і було придбано спеціальне обладнання — найкраще в Європі. Не поспішайте позбавлятися улюбленої ракетки, наші фахівці повернуть її до життя.

Не змогли вибрати?

НАПИШИТЬ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І НАШ КОНСУЛЬТАНТ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ ЯКНАЙШВИДШЕ

Останні новини з тенісу