Киев, ул. Дмитриевская, 9-11

Ракетки для великого теннісу та їх основні параметри

Ракетки для тенісу - це основний елемент інвентарю, без якого не обійтися при грі в теніс. Існує безліч тенісних ракеток, різних по вазі, довжині, розміром головки, балансу, струнної формулою і розміру ручки.

Мета ракетки - максимально ефективніше й точніше передати енергію руху руки м'ячу, і при цьому уберегти руку від шкідливих для здоров'я вібрацій.

На що ж варто звертати увагу при виборі тенісної ракетки? Основними параметрами є жорсткість, довжина і вага ракетки. В основному ракетки мають стандартну довжину - це 27 дюймів, винятком є дитячі тенісні ракетки (19-25 дюймів) і подовжені ракетки (понад 27 дюймів) для гравців з високим ростом. Ракетки для тенісу можуть мати вагу від 150 грам до 370 грам. На вагу ракетки варто звернути особливу увагу, оскільки саме цей параметр є ключовим при виборі ракетки. Баланс ракетки визначає центр ваги ракетки, а точніше в який бік він зміщений (в ручку, в головку або нейтральний).

Чим жорсткіше ракетка, тим ефективніше передається енергія руху вашої руки, але вплив на руку теж більш сильне. Чим важче ракетка, тим складніше її розігнати при ударі до потрібної швидкості, але тим менше передається в руку енергія удару м'яча.

З вагою все зрозуміло - він у кожній ракетці визначений спочатку, його можна подивитися в характеристиках, єдиний не зовсім зрозумілий параметр тут - це баланс (тобто центр ваги мас), але цей параметр не можна визначити однозначно - комусь подобається баланс в головку, комусь - в ручку, або нейтральний баланс. 

Так само різним буває розмір головки ракетки. Може вимірюватися в квадратних сантиметрах або дюймах. Розмір головки ракетки для тенісу може коливатися від 580кв.см. до 690кв.см. На цей параметр так само варто звернути особливу увагу оскільки ракетки для тенісу з меншою площею головки призначені для професіоналів, з більшою - для любителів або юніорів.

Ще одним важливим параметром є струнна формула тенісної ракетки. Струнна формула - це кількість поздовжніх і поперечних струн (наприклад 16 * 19 або 18 * 20 і так далі). Для максимально комфортної гри потрібно правильно підібрати товщину рукоятки. Рукоятки бувають: # 1 (найчастіше на дитячих ракетках 19-25 дюймів), № 2 (41/4), № 3 (43/8), № 4 (41/2), № 5 (42/3). Перед вибором тенісної ракетки обов'язково проконсультуйтеся у свого тренера або у нашого фахівця по телефону: (063) 709-14-74.

Якщо Ви хочете купити тенісну ракетку, або ж просто дізнатися ціну та інші характеристики, можете переходити до вибору фірми-виробника, скориставшись навігацією по сайту, розташованої в лівій частині або телефонуйте нашим менеджерам для уточнення деталей.

Мы рекомендуем
Donic Schildkrot Carbotec 7000 Ракетка для настольного тенниса
Head Extreme Jr. 25 Детская теннисная ракетка
Head IG Speed Jr. 25 Детская теннисная ракетка
Head Radical Jr. 25 Детская теннисная ракетка
LiveUp Sliding Disc 17 cм Black-Orange (LS3360) Диски для скольжения
Speedminton Set S600 Наборы для спидминтона
Speedminton Set S700 Наборы для спидминтона
Speedminton Set S900 Наборы для спидминтона