Київ, вул. Дмитрівська, 9-11
Фільтр
Сортувати:

Ракетки б/у

1
Head Graphene XT Speed Pro б.у.
Відмінний стан. Ручка №3. З натяжкою...

Де купити ракетки для великого тенісу БУ?

Гра у великий теніс цікава, динамічна і завжди цікава. Виробники тенісних ракеток завжди вдосконалюють девайси, розробляють принципово нові та сучасні моделі. Ракетки БУ, придбати які можна в нашому магазині, дозволять навіть гравцям-початківцям відчути себе в рази комфортніше і впевненіше на корті.

Переваги тенісних ракеток БО?

Ракетки для великого тенісу БУ від іменитих виробників – це можливість отримати професійний аксесуар, який дозволить підняти рівень гри набагато вище. Компанії Babolat, Head, Wilson, Yonex та інші постійно піднімають рівень виробництва та використовують сучасні матеріали. Ракетка БУ вибирається за кількома параметрами – вага, довжина, баланс, жорсткість, площа струнної поверхні. Підібрати та купити ракетку БУ під свій стиль гри допоможуть наші фахівці, відповівши на всі запитання клієнта.

Характеристики ракеток БУ

Вага ракетки для тенісу БУ коливається від 250 до 340 грамів, вибір цілком залежить від фізичної підготовки та переваг гравця. Баланс – нейтральний, в ручку або голову – важлива характеристика, від якої залежить «поведінка» ракетки на корті, але в 95% випадків цей параметр величина безпосередньо залежить від ваги, тому не варто приділяти цьому багато уваги. Вибираючи тенісні ракетки БО, Ви купуєте відмінну якість за розумну ціну.

Не змогли вибрати?

НАПИШИТЬ СВІЙ НОМЕР ТЕЛЕФОНУ І НАШ КОНСУЛЬТАНТ ЗВ'ЯЖЕТЬСЯ З ВАМИ ЯКНАЙШВИДШЕ

Останні новини з тенісу